kuru temizleme franchising

CLEANEX FRANCHISING


Cleanex profesyonel kuru temizleme tecrübesini iş ortaklarıyla paylaşıyor. Kuru temizleme sektörüne girmeyi düşünen yatırımcılara KETOGRUP bünyesindeki çözüm ortaklarıyla ilk andan itibaren profesyonel destek sunmaktadır.

Siz de kendi bölgenizde CLEANEX bayiliği alarak kendi işinizi kurabilirsiniz. Türkiye’nin en çok bilinen markası olmaya aday ve hızla büyümeyi hedefleyen CLEANEX ailesinde siz de hemen yerinizi alın.

NEDEN KURU TEMİZLEME?
Yapılan araştırmalar ve forumlar göstermektedir ki kuru temizleme pek de krizlerden etkilenmeyen bir sektördür.
Neden?
Çünkü hangi koşulda olunursa olunsun giysiler her gün kirlenmektedir ve bir çok giysi de yalnızca kuru temizleme ile yıkanabilir etiketi ile üretilmektedir. Üstelik yine haberleri takip etme fırsatı bulabilseydiniz görmüşsünüzdür; kuru temizleme dünyanın en karlı 10 sektörü arasında yer almaktadır. Yatırım maliyeti dışında çok masrafı olmayan, yüksek karlı bir iştir.
Siz de hemen Franchise Başvuru Formu nu doldurun ve kendi işinizi kurun! Dilerseniz aşağıdaki yetkililerimizi de arayabilirsiniz.

FRANCHISING BAŞVURU FORMU
Başvuruyu Gönder


Kuru Temizleme Franchise Hizmetimize Dahil Olan Hizmetlerimiz İçin Tıklayınız...


cleanex

Copyright © 2015 Keto Grup Tüm hakları saklıdır. Sitenin içeriği cleanex.com.tr'ye, tasarımı Grafytim ve yazılımı sobuman.com'a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.


sobuman

İLETİŞİM

Yüzbaşı İbrahim Hakkı Caddesi
No:249/A Bayraklı - İZMİR

Tel: 0 232 935 83 87
Gsm: 0 505 659 13 21

E-Mail: bilgi@cleanex.com.tr


sobuman