ütü kuru temizleme leke

CLEANEX HİZMETLERİMİZ


Tüm temizleme proseslerimizde çevre dostu, kokusuz ve insan sağlığına zararsız ürünler kullanmayı tercih ediyoruz. Özellikle de alerjen yapıya sahip hassas bir cilde sahip olanları düşünüyoruz. Şimdi hangi hizmetlerimizin olduğuna bir göz atalım.

Kuru Temizleme


Kuru temizleme, giysilerin hiç bozulmamış haline geri dönebilmesi adına yani büzülme, renk kaybı, doku değişikliği vb. konuları giderebilmek adına sizlere yardımcı olur.

Değişiklik ve Tadilat


İyi görünen giysiler size en uygun olanlardır. Cleanex sizlere uzman kadrosu ile değişiklik ve tadilat konusunda hizmet vermektedir. Tadilat hizmetlerimize terzilik, fermuar ve düğme dikimi, tamir, onarım vb. konular dahildir.
Tadilat hizmetimizdeki en önemli amacımız, tadilat yapılmış olduğunu hissettirmemektir. Tıpkı yeni alınmış gibi…

Kişiye Özel Temizleme


Sunmuş olduğumuz hizmetleri zaman zaman kişinin özel isteklerine göre de yönlendirebiliyoruz. Şöyle bir senaryo yazalım..Çok yoğun çalışan bir anne ve bebeğinin çamaşırlarının da acil olarak yıkanması lazım. Şimdi diyeceksiniz ki yardımcısı yok mu ya da bir yakını..Diyelim ki söz konusu kişiler de müsait değil ya da makineleri bozulmuş o an için... Cleanex i aradınız ve dediniz ki; bebeğimin çamaşırlarının şu derecede, şu su ile, şu deterjan ile vb…. yıkanmasını ve ütülenmesini acil olarak talep ediyorum yardımcı olabilir misiniz?
Neden olmasın biz her zaman yanınızdayız. Ne demiştik acele işe Cleanex müdahalesi. Bu sistem için hazırlamış olduğumuz formumuzu siparişinizle birlikte doldurun yeter..Gerisini Cleanex e bırakın.

Ev Textili Temizliği


Başta perdeleriniz olmak üzere bununla beraber tüm ev tekstili ürünlerinizi kokudan, kirden ve yıpranmadan arındırıyor, kısacası yeniliyoruz...
Üstelik buna jaluzi ve stor perdeleriniz dahil...

Ütü


Evde biriken ve size tıpkı bir dağ gibi gözüken hatta gözünüzde büyüyen ütüleriniz sizi strese sokmasın...
Ütü işini Cleanex e bırakın.

Kapınızdan alıp, Kapınıza Bırakıyoruz...


Kuru temizleme hizmetimize ihtiyacınız var ama bundan yararlanabilmek için getirmeye ya da yollamaya bile vaktiniz yok. Üzülmeyin...
Bizler kapınıza ya da istediğiniz herhangi bir yere kadar gelip teslim alabilir, yine aynı şekilde nereye isterseniz oraya teslim edebiliriz.
Siparişinizi bizi arayarak ya da mail atarak verebilirsiniz.
cleanex

Copyright © 2015 Keto Grup Tüm hakları saklıdır. Sitenin içeriği cleanex.com.tr'ye, tasarımı Grafytim ve yazılımı sobuman.com'a aittir ve telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Yazılı izin olmadan kullanılamaz.


sobuman

İLETİŞİM

Yüzbaşı İbrahim Hakkı Caddesi
No:249/A Bayraklı - İZMİR

Tel: 0 232 935 83 87
Gsm: 0 505 659 13 21

E-Mail: bilgi@cleanex.com.tr


sobuman